Nasz zespół | Kancelaria Prawna Kraków, Dąbrowa Górnicza

Tworzymy zespół młodych, ale doświadczonych prawników, wzajemnie uzupełniających się pod względem specjalizacji. W ramach powierzonych spraw łączymy nasze kompetencje, podchodząc do każdej z nich kompleksowo. Co nas wyróżnia? Lubimy myśleć niekonwencjonalnie, a znajdowanie pozornie niemożliwych do rozwiązania problemów jest dla nas źródłem inspiracji.

Świadczymy pomoc prawną w języku polskim, angielskim oraz chorwackim.

Justyna URBANIAK

adwokat+48 668 219 126 | justyna.urbaniak@yourlaw.pl

Linkedin Telefon eMail

Od 2022 roku jest członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie oraz Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją pracę magisterską o tematyce związanej z prawem medycznym obroniła w Katedrze Prawa Karnego pod kierownictwem prof. dr hab. Włodzimierza Wróbla. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 2016 r.

Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze prawnej przedsiębiorców, głównie z branży motoryzacyjnej, hotelarskiej oraz deweloperskiej, jednak sala sądowa absolutnie nie jest dla niej obcym środowiskiem, a reprezentowanie Klientów na sali rozpraw to zdecydowanie jej mocna strona.

W obszarze jej zainteresowań znajduje się także prawo medyczne, prawo pracy oraz prawo karne.

Świadczy pomoc prawną w języku polskim i angielskim.

Prywatnie pasjonatka jazdy konnej.


Patryk RADOVAC

radca prawny+48 504 152 179 | patryk.radovac@yourlaw.pl

Linkedin Telefon eMail

W 2022 roku uzyskał wpis na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 2017 r. Obronił pracę magisterską poruszającą problematykę związaną z własnością urządzeń przesyłowych pod kierunkiem prof. UJ, dr hab. Zygmunta Truszkiewicza.

Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz gospodarczym. Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie i opiniowanie umów, reprezentowanie klientów w toku postępowań sądowych, a także obsługę korporacyjną spółek handlowych. W obszarze jego zainteresowań znajduje się także prawo sportowe oraz prawo konsumenckie.

W pracy zawodowej stawia przede wszystkim na indywidualne podejście do wszelkich prowadzonych spraw oraz skrupulatność i poszukiwanie alternatywnych, korzystnych dla Klienta rozwiązań.

Świadczy pomoc prawną w języku polskim, angielskim oraz chorwackim.

Prywatnie miłośnik włoskiej kuchni oraz piłki nożnej.